انتقاد انجمن بوکس از عدم پخش زنده مسابقات!

[ad_1]

مدیرعامل فدراسیون بوکس از عدم پخش زنده مسابقات قهرمانی کشور انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، حمید قبایی زاده، مدیرعامل و مسابقات فدراسیون بوکس ایران در حاشیه مسابقات قهرمانی کشور بزرگسالان (به انتخاب تیم ملی به میزبانی زاهدان) گفت: سی امین دوره مسابقات بوکس قهرمانی کشور در استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود. شب چهارم مسابقه). مرحله نیمه نهایی را پشت سر می گذاریم) تا پس از مشخص شدن فینالیست ها، فردا با برگزاری 13 مسابقه در 13 وزن، این رویداد را تکمیل کنیم.

وی با اشاره به سطح فنی خوب بوکسورهای شرکت کننده در این مسابقات ادامه داد: خوشبختانه این دوره از مسابقات کشوری از کیفیت بالایی برخوردار است چرا که حکم انتخابی تیم ملی است و همه تیم های ملی با قدرت در آن شرکت کرده اند.

مدیرعامل فدراسیون بوکس درباره دلیل برگزاری مسابقات مرحله نیمه نهایی به صورت رینگ نیز بیان کرد: در مراحل ابتدایی 28 داور در دو رینگ قضاوت کردند و برای هر مسابقه 14 داور داشتیم اما از مرحله نیمه نهایی که رقابت ها برای انتخاب درست داوران حساس تر است. سعی کردیم از تمام ظرفیت خود در یک رینگ استفاده کنیم.

وی همچنین درباره برخی ایرادات به نحوه داوری مسابقات کشوری توضیح داد: در همه رشته ها به قضاوت ایراداتی وجود دارد، اما مسابقات بوکس با پنج داور (یکی در وسط و چهار داور در رینگ) قضاوت می شود تا هیچ مشت و صحنه ای دیده نشود. قضاوت کرد. نادیده گرفته شده. اعتراضات به این دلیل است که مربیان فقط از یک زاویه می توانند مسابقه را تماشا کنند، بنابراین اعتراضاتی وجود دارد که طبیعی است.

قبای زاده در پاسخ به این سوال که دغدغه اصلی فدراسیون برای برگزاری این مسابقات چه بوده است؟ وی گفت: تعداد شرکت کنندگان در مسابقات کشوری زیاد است و بر خلاف سایر رشته ها مسابقات بوکس معمولا در طول یک هفته با بیش از یک هفته برگزار می شود که شرایط را پیچیده می کند اما ما مشکلی نداریم اما بزرگترین دغدغه ما این است. پخش زنده تلویزیونی این مسابقات است.” تاکنون موفق نشده ایم.

وی همچنین درباره برنامه های آتی انجمن بوکس برای برگزاری مسابقات تدارکاتی یا رسمی گفت: با برگزاری مسابقات قهرمانی کشور، کادر فنی تیم ملی نفرات منتخب را به اردو دعوت می کند و تمرینات تیم ملی نیز به زودی برگزار می شود. . تیم ملی بوکس با وجود تعویق بازی های آسیایی، رقابت های بین المللی و مسابقات جهانی و آسیایی را پیش رو دارد. در این بین مسابقات بوکس قهرمانی کشور جوانان اواخر تیرماه سال جاری برگزار می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.