بیشترین مهاجرت را از شهرهای بزرگ به روستاها شاهد هستیم

[ad_1]

ایسنا/ گیلان رئیس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه بیشترین مهاجرت را از شهرهای بزرگ به روستاها شاهد هستیم، تصریح کرد: افراد غیر بومی به طرق مختلف مجاز به ساخت عمارت ها و ویلاهای مجلل و نمایش تجملات و دارایی هستند.

حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی در حاشیه بازدید از محل دفن زباله و تصفیه خانه اضطراری روستای تول لات از توابع رحیم آباد شهرستان رودسر، سالروز فتح خرمشهر را با یاد و خاطره داغدار گرامی داشت. شهدای این مملکت

وی اموال عمومی، ثروت و ثروت را مایه حیات یک کشور عنوان کرد و افزود: باید افرادی را که در قبال این ثروت ها مسئول هستند، عاقل و عاقل و مصالح ملت را بر مصالح خویشاوندان خود ترجیح دهیم.

رئیس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه بیشترین مهاجرت را از شهرهای بزرگ به روستاها شاهد هستیم، تصریح کرد: افراد غیر بومی از طرق مختلف مجوز ساخت عمارت ها و ویلاهای مجلل و به نمایش گذاشتن تجملات و اموال خود را دریافت می کنند. غافل از اینکه نتیجه این امر القای حس محرومیت برای روستاییان و فرزندانش و افزایش میزان جرم و جنایت برای دستیابی به اموال و دارایی بیشتر است.

حجت الاسلام خلیلی با تاکید بر نظارت هر چه بیشتر مسئولان با برداشت غیرمجاز شن و ماسه، گفت: باید نسبتی از این برداشت ها به توسعه همان منطقه اختصاص یابد و مسئولان نیز بر حجم برداشت و دقیق آن نظارت مستمر داشته باشند. مکان و محدوده

احمد آقایی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان نیز با اشاره به رعایت مسائل زیست محیطی در محل دفن زباله ها تا آسیبی به اکوسیستم منطقه وارد نشود، تصریح کرد: زباله های خشک و تر باید از مبدا جدا شوند. “مراقب باش.

وی منبع آبگیری تصفیه خانه لوق را آب سفید آب دانست و گفت: هدف از راه اندازی این تصفیه خانه جلوگیری از بحران آب شرب است و فاز تکمیلی آن با برنامه ریزی و سیاست گذاری بهتر انجام می شود.

آقایی خاطرنشان کرد: این تصفیه خانه آب آشامیدنی بیش از 60 هزار خانوار را تامین می کند و تاکنون 75 درصد آن ساخته شده است، بنابراین مسئولان متولی متعهد هستند تا پایان سال آن را تکمیل و به بهره برداری برسانند تا ساکنان این شهر به بهره برداری برسند. نگرانی های موجود در این قول ویژه

معاون قضایی وزیر دادگستری گیلان با بیان اینکه شورای مدیریت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری حوزه قضایی رحیم آباد با حضور دهیاران شورای اسلامی این ناحیه برگزار شد، گفت: در این نشست تعاملی به مشکلات و موانع موجود در حوزه پسماندهای طبیعی پرداخته شد. منابع و محیط زیست مراقبت و دستور لازم برای رفع مشکلات روستائیان و کشاورزان انجام شد.

وی ابراز امیدواری کرد با کمک مردم و مسئولان از جنگل های انفال و هیرکانی و باغ های فندق منطقه حفاظت کنیم و آن را به نسل های آینده منتقل کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.