دلیل قهرمانی میلان در سری آ در مورد پیولی

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال میلان می گوید که تیمش به خاطر شجاعتش موفق به کسب عنوان قهرمانی شده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، در هفته پایانی سری آ ایتالیا در حالی که دو تیم مدعی اینتر و میلان به دنبال کسب عنوان قهرمانی بودند، شور و هیجان زیادی در دیدارهای این دو تیم وجود داشت. میلان که می دانست با تساوی قهرمانی را قطعی می کند، ساسولو را با 3 گل شکست داد و قهرمان شد. اولیویه ژیرو دو گل و فرانک کاسیر دو گل برای روسونری به ثمر رساندند.

در دیگر بازی همزمان، اینتر با سه گل مقابل سمپدوریا به برتری رسید، اما این برد بی فایده بود و تیم سیمونه اینزاگی دوم شد. ایوان پریشیچ و خواکین کوریا در این دیدار دو گل به ثمر رساندند.

با این نتیجه میلان قهرمان شد و این تیم پس از سال ها با هدایت استفانو پیولی قهرمان شد.

استفانو پیولی با تمجید از بازیکنانش گفت: بازیکنان من همه پدیده هستند. باید به این بازیکنان ایمان داشت. دو مربی خوب مثل پائولو مالدینی و فردریک ماسارا را همراه خود داشتم که در حضور آنها خیلی خوب کار کردند و در نهایت توانستیم به آنچه که لیاقتش را داشتیم برسیم. ما در راه قهرمانی در لیگ شجاع بودیم. این باعث شد که ما قهرمان شویم.

وی در پاسخ به این سوال که این قهرمانی را به چه کسی تقدیم می کند، گفت: این قهرمانی را به پدرم پاچینو پیولی که در سپتامبر 2019 درگذشت، تقدیم می کنم. من مطمئن هستم که او از کاری که من انجام داده ام خوشحال خواهد شد و به هر جایی که باشد افتخار خواهد کرد.

پیولی 56 سال سن دارد و قهرمانی در فصل 22-2012 اولین عنوان در دوران مربیگری او است. پیولی در سال 1986 با یوونتوس قهرمان ایتالیا شد. او در اکتبر 2019 با قراردادی هدایت میلان را برعهده گرفت و توانست به تدریج این تیم را به نقطه قوت فوتبال ایتالیا تبدیل کند و حالا بعد از 11 سال با روسونری قهرمان لیگ ایتالیا شد. .

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.