رئیس جمهور 78 ساله اتریش می خواهد قدرت را حفظ کند

[ad_1]

رئیس جمهور 78 ساله اتریش و رهبر سابق حزب سبزها اعلام کرد که می خواهد دوباره نامزد ریاست جمهوری شود و شش سال دیگر در این سمت باقی بماند.

به گزارش رویترز، الکساندر ون در بلن، رئیس جمهور اتریش، چهره محبوبی است که وضعیت را در شرایط بحرانی مانند فروپاشی رسوایی ائتلاف بین حزب محافظه کار خلق اتریش و حزب راست افراطی آزادی در سال 2019 تثبیت کرده است. یخ.

اعضای ارشد دو حزب برجسته اتریش در پارلمان اتریش، حزب مردم و سوسیال دموکرات، اعلام کرده اند که در صورت حضور ون در بلن، در انتخابات شرکت نخواهند کرد.

در استرالیا، ریاست جمهوری یک دفتر تشریفاتی است، اما بر بحران ها و انتقال قدرت نظارت می کند و قدرت انحلال دولت را دارد.

او در ویدئویی که یکشنبه در اینترنت منتشر شد، گفت: “من یک الکساندر فن در بلین هستم.” من برای ریاست جمهوری کاندید خواهم شد. از شما می خواهم که از من حمایت کنید و به من رای دهید.

در سال 2016، زمانی که بحران مهاجرت اروپا یک مشکل سیاسی بزرگ بود، او نماینده حزب آزادی را با 50.3 درصد به 49.7 درصد در یک رقابت نزدیک شکست داد.

با این حال دادگاه قانون اساسی اتریش به دلیل مشکلاتی که در رای گیری و نتایج به وجود آمده بود، حکم به تکرار انتخابات داد. اگرچه دور دوم به دلایل فنی به تعویق افتاد، اما ون در بلن رقیب لیبرال خود را با امتیاز 53.8 بر 46.2 شکست داد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.