شکایت باشگاه پرسپولیس از رئیس هیئت فوتبال تبریز و 3 لیدر تراکتورسازی

[ad_1]

شکایت باشگاه پرسپولیس از رئیس هیئت فوتبال تبریز و سران باشگاه تراکتورسازی به معاونت اخلال در نظم و تشویش اذهان عمومی.

به گزارش ایسنا، باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: همچنان در شوک حوادث ورزشگاه یادگار امام و فحاشی، توهین و سنگسار برخی از آنها به جای ایستادگی در مقابل این پدیده، درصدد پاکسازی هستند. همانطور که آنها می گویند یا انجام می دهند.” اتفاق افتاده است یا قصد دارند مطالب را به گونه ای دیگر مطرح کنند و خواسته یا ناخواسته دنبال کنند.

بر اساس بیانیه ها، باشگاه پرسپولیس شکایات خود را برای رسیدگی به مسائل انضباطی و اخلاقی به فدراسیون فوتبال ارسال می کند.

در همین راستا جواد ششگلانی رئیس هیئت فوتبال تبریز به دلیل اخلال در نظم به معاونت اخلاق و میر معصوم سهرابی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی، کاظم محمودی سرپرست تیم و نصیری معاون فرهنگی شکایت کردند. تراکتور، برای نشر اکاذیب.

اظهارات غیرواقعی در زمان بی نظمی، ناامنی، فحاشی و توهین به پرسپولیس و فراتر از آن، حمله به اعضای تیم های فوتبال پرسپولیس با سنگ و اشیاء دیگر، نقض قوانین فوتبال و دستورالعمل های اخلاقی فیفا و ناتوانی در اجرای پروتکل های قانونی مطرح شد. از آنجایی که حضور سرمربی در رختکن و سایر موارد، نبود شرایط مناسب برای شروع و ادامه مسابقه، قطع بازی توسط داور و اعلام عدم شروع مجدد داور، همگی بدیهیات مسلم این دیدار است که در این دیدار مشهود بود. تصاویر تلویزیونی مسابقه نیز آشکارا در مورد آنها صحبت کرد.

ما به مردم و فرهنگ استان آذربایجان شرقی غبطه نمی خوریم، با جنایتکاران و تعداد اندکی تماشاگر که بیانگر افکار و فرهنگ این مرز و بوم نیستند، طرف هستیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.