ظرفیت و استعداد جوانان را شناسایی کنید

[ad_1]

ایسنا/ زنجان نماینده ولی فقیه استان زنجان گفت: سازمان ورزش و جوانان باید ظرفیت و استعداد نسل جوان را شناسایی کند.

آیت الله علی خاتمی ظهر امروز (اول خرداد) در دیدار با معاون وزیر ورزش و جوانان، با اشاره به موضوع کار جوانان و دغدغه های این سازمان، گفت: در سال های اخیر مهمترین موضوع اشتغال جوانان بوده است. اما این تنها مشکل و مشکلات دیگر نیست. چیزی در این زمینه وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به بحث استعدادیابی نسل جوان جامعه بیان کرد: سازمان ورزش و جوانان باید ابتدا افراد مستعد و مستعد را شناسایی کرده و در جهت شکوفایی استعداد این افراد گام بردارد.

امام جمعه زنجان افزود: متأسفانه امروز فرهنگ حاکم بر جامعه این است که جوانان انتظار دارند بلافاصله پس از اخذ مدرک دانشگاهی وارد بازار کار شوند. اما باید بررسی شود که آیا کسب مدارج عالی دانشگاهی توانایی و شایستگی را به همراه داشته است؟

نماینده ولی فقیه استان زنجان تصریح کرد: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری چهار سال خدمت فرصت بسیار مناسبی برای کسانی است که اراده و اراده کار و خدمت به ملت را دارند و در مورد وزارت ورزش و جوانان، برنامه ریزی بلند مدت می تواند بسیار موثر باشد. .

وی با بیان اینکه وزارت ورزش و جوانان باید از افراد مجرب در رشد نسل جوان استفاده کند، گفت: باید از تجربیات و دانش اساتید دانشگاه، صنعت و سرمایه گذاران و سرمایه گذاران در رشد نسل جوان برای شکوفایی استعدادها استفاده کرد. از این افراد

معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به برنامه های این وزارتخانه گفت: طی برنامه ریزی های انجام شده در نظر داریم هر دو ماه یک بار با حضور 30 ​​نفر از اعضا در مراکز استان ها جلساتی را با کارکنان سازمان جوانان برگزار کنیم. فرماندار و در شهرهای تحت رهبری فرماندار». باید نگه داشته شود.

وحید یامین پور خاطرنشان کرد: جلسه امروز اولین جلسه از این سلسله جلسات بود که امیدواریم از سوی مسئولان، مسائل و موضوعات مرتبط با جوانان پیگیری شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.