همکاری با اداره کل بورسیه ها و آموزش آذربایجان شرقی در بحث مدارس بورسیه

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی مدیرکل میراث و امور خیریه آذربایجان شرقی بر اهمیت همکاری این نهاد با اداره کل آموزش و پرورش استان در بحث مدارس تیزهوشان تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید شهاب الدین حسینی در دیدار با علیرضا صیادی مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به اهمیت آموزش به کودکان آسیب پذیر در جامعه گفت: اداره میراث در تلاش است تا از امکانات آن برای کمک به آموزش نیازمندان. کودکان و جوانان خانواده های کم درآمد و کم درآمد را در نظر بگیرید تا بیشترین بهره را ببرید.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به تعداد زیاد مدارس بورسیه در استان، افزود: تعداد قابل توجهی از مدارس در استان در حوزه بورسیه احداث شده است که این امر نشان از اهمیت بحث بورسیه در جامعه و ضرورت وجود دارد. گسترش همکاری بین بورسیه ها و آموزش.» یک گروه پرورشی وجود دارد که خوشبختانه کارگروهی در این زمینه دارد.

علیرضا صیادی، مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی نیز با بیان اینکه مایل به گسترش همکاری های دو نهاد هستیم، گفت: سنت حسنه وقف از قرن ها پیش در کشور ما رایج بوده و اهمیت آن کمتر از این نیست. روز.”

وی افزود: وجود مدارس تیزهوشان در استان نقطه عطفی است و حاکی از وجود مردم نیکوکار در منطقه آذربایجان است و تلاش خواهیم کرد تا مشکلات و مشکلاتی که در این زمینه ایجاد شود با کمک استعدادهای درخشان برطرف کنیم. متولیان استان».

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.