کارگردان تئاترشهر محکوم شد

[ad_1]

مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی سیدمحمدجواد طاهری را به سمت مدیر مجموعه تئاتر شهر منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی سیدمحمدجواد طاهری را به عنوان مدیر جدید مجموعه تئاتر شهر منصوب کرد.

در متن حکم کاظم نظری خطاب به سید محمد جواد طاهری آمده است:
مجموعه دائمی تئاترشهر به عنوان یکی از مهم ترین مجموعه های تئاتری کشور، جایگاه ویژه ای در تولید و اجرای نمایش دارد و یادگار بزرگان تئاتر این دیار را در خاطره دیرینه خود به ثبت رسانده است.
این مجموعه هنری به واسطه حضور و فعالیت هنرمندان و گروه های نمایشی و مخاطبان و بهره مندی از آثار هنری اعتباری مضاعف پیدا کرده است و بی شک مدیریت این مکان هنری نیازمند تلاش، درایت، حوصله و علاقه هنری است. بنابراین لازم است با برنامه ریزی و تعیین و تبیین ضوابط کارشناسی با ضوابط حوزه هنری و تعامل بر اساس احترام، بهترین و صحیح ترین تصمیمات اتخاذ و اجرا شود.
بهبود ساختار اداری، شفافیت در قوانین و مقررات، ارتباط و پاسخگویی به موقع ارباب رجوع همراه با مدیریت هوشمند، ایجاد مرکز تئاتر حرفه ای در کشور و ترسیم چشم انداز دقیق از اجراهای تئاتر و شخصی سازی سالن ها می تواند بهره وری توان موجود را افزایش دهد. و امکانات برای ارتقای سطح رضایت هنرمندان و مخاطبان. علاوه بر این، تعامل سازنده با مخاطبان آثار هنری و گسترش دایره تماشاگران تئاتر با هدف نهایی ترویج فرهنگ اجتماعی و ترویج هنرهای نمایشی نیز می تواند از اولویت های مدیریت این مجموعه باشد.
به موجب این حکم و با توجه به تجربیات، تخصص و سوابق مدیریتی و مدیریتی جنابعالی به سمت «مدیر مجموعه تئاتر» منصوب می شوید.
امید است در سایه رحمت خدای مهربان و بهره مندی از رهنمودهای هنرمندان، متخصصان کشور و مشارکت و همکاری کارکنان پرتلاش مجموعه تئاتر شهر پیروز و سربلند باشید. مسئوليت. کاظم نظری / مدیرکل هنرهای نمایشی »
سید محمد جواد طاهری متولد 1349 قم دارای مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی و بازیگری است. وی در سالهای اخیر به عنوان معلم، کارگردان و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، اداره تئاتر «قم» و اداره فرهنگ و هنر «شب آریان»، «در زندان»، «درگذشت. ساعت دوم “” شیرین به نقل از امروز “، “پروانه در آتش”، “خواهر عشق”، “جنگ کور”، “حنانه”، “شیطان مقدس پرومتئوس”، “داستان قتل مشکوک هر یک «بش خان»، «خاله ادیسه»، «یک دم و دو گوش»، «گوهر»، «بهشت روی اقیانوس»، «شاه و سیاه»، «وقتی آسمان شکافت»، «داروساز پهلوان» و تعدادی آثار دیگر او یک اجرا نوشته است.
در قطعات «شیرین به امروز»، «خورشید کاروان»، «خواهر عشق»، «عشق روز خر»، «در قاب ماه»، «تپه سیاره»، «مثل پدر»، شعر بلند باران «از زمین تا آسمان»، مسافران کوفه، وقتی آسمان شکافت و چندین نمایش دیگر از پیشینه های طاهری در بازیگری تئاتر است.
وی همچنین در فیلم‌های «ملک سلیمان»، «ماهی»، «دریای پرواز»، «جاده بهشت»، «سایه خورشید»، «زیباتر از زندگی»، «نزدیک به نام آشنا» و چند فیلم بازی کرده است. فیلم های دیگر حضور داشته است. طاهری در زمان بازی در سریال های یوسف پیامبر، هوش سیاه، نوشدارو، برادر، گاندو، راز تهران، نیکان و چند سریال تلویزیونی، سابقه بازیگری در سریال های تلویزیونی را به عهده داشت. دادن.
مراسم تکریم و معارفه مدیریت مجموعه تئاترشهر در ساعت 13 برگزار می شود ساعت 18:00 یکشنبه اول خرداد در تالار مشاهیر مجموعه تئاترشهر.
لازم به توضیح است پیش از انتصاب سیدمحمدجواد طاهری به عنوان مدیر جدید مجموعه تئاتر شهر، ابراهیم گل درزاده از ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ کارگردانی این مجموعه را بر عهده داشت.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.